Zespół Szkół nr 26 Bydgoszcz

Nawigacja

Biblioteka internetowa

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 306
-> Najnowszy użytkownik: czczcz

Losowa fotografia

Reklama

MEN

MIASTO BYDGOSZCZ

KURATORIUM OŚWIATY BYDGOSZCZ

MUKS

SZKOŁA PŁYWANIA AQUARIUS

PORTAL OSIEDLOWY

Statystyki reklamowe

PROGRAMY ZS26

PROGRAMY REALIZOWANE
W ZS26

Szkoła myślenia

Strona Przyjazna Młodzieży

Szkoła Bezpiecznego Internetu

Szkoła Bez Przemocy

Szkoła Przyjazna Dzieciom

Telefon w sprawie dzieci

Od grosika do złotówki

.

Zespół Szskół nr 26

BIP

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Nasz Patron - Hubert Wagner

Roku Kanału Bydgoskiego

Bydgoszcz Inaczej

II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Najczystsza w Polsce

Festiwal Szachowy

BKS Transfer Bydgoszcz

MUKS bydgoszcz

MUKS Rekin

Stowarzyszenie

Komunikat!!!



WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2015


KATEGORIA ŻACZEK


klasy 2
Aleksander Dąbrowski 2d - wyróżnienie
Maciej Derecki 2a - wyróżnienie
Katarzyna Redloch 2d - wyróżnienie
Lena Uziałło 2d - wyróżnienie
Damian Lubarski 2e - wyróżnienie

KATEGORIA MALUCH

klasy 3
Robert Stróż 3e - wyróżnienie
Iga Wilczyńska 3c - wyróżnienie
Magdalena Grzanka 3c - wyróżnienie
Michał Kozłowski 3c - wyróżnienie
Marcelina Moritz 3a - wyróżnienie
Julia Witkowska 3c - wyróżnienie

klasy 4
Róża Paul-Freundlich 4f - wyróżnienie
Mikołaj Bożejewicz 4f - wyróżnienie
Julia Mirońska 4f - wyróżnienie

KATEGORIA BENIAMIN

klasy 5
Kordian Rogalski 5a - wyróżnienie
Marcelina Fabrowska 5a - wyróżnienie
Bartłomiej Rydyński 5d - wyróżnienie
Paweł Grzankowski 5a - wyróżnienie

klasy 6
Maciej Joachimiak 6d - wynik bardzo dobry

Gratulujemy !

Komunikat!!!



WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „PANGEA”.

FINALIŚCI 2015

1. Maciej Joachimiak 6d 39 miejsce w Polsce
2. Mateusz Kowalski 4f 77 miejsce w Polsce
3. Róża Paul-Freundlich 4f 85 miejsce w Polsce


Pozostałe wyniki

Klasy 4 Miejsce w szkole

Julia Mirońska 4f 3 miejsce
Ania Woźniak 4f 4 miejsce

Klasy 5

Kordian Rogalski 5a 1 miejsce
Kacper Trzosek 5d 2 miejsce
Marcela Fabrowska 5a 3 miejsce
Ola Loret 5a 4 miejsce

Klasy 6

Olaf Durmaj 6d 2 miejsce
Kacper Danilewicz 6b 3 miejsce


GIMNAZJUM

Łukasz Woźny 1b 1 miejsce

Patryk Gadziński 2b 1 miejsce
Michał Mostyło 2b 2 miejsce
Maciej Stranz 2a 3 miejsce
Amelia Izdebska 2a 4 miejsce


Gratulujemy wyróżnionym uczniom !

Komunikat!!!




Zespół Szkół nr 26 organizuję obóz sportowo – rekreacyjny
w Ustce od 17.08.2014- 30.08.2014.

Koszt wycieczki - 950 zł

Program obejmuje między innymi:

- rejs statkiem pirackim po morzu,
- wycieczkę do Darłówka do Aqua Parku,
- wycieczkę do Łeby (ruchome wydmy),
- zwiedzanie Pomorza i Kaszub,
- Szymbark (dom do góry nogami),
- zajęcia w stadninie konnej,
- zajęcia sportowe na plaży, kąpiele, plażowanie, konkursy i dyskoteki.


Informacje w sekretariacie szkoły tel. 3392250

Zainteresowanych zapraszamy do wpłaty 100 zł wpisowego w sekretariacie szkoły.


Zapraszamy!!


Komunikat!!!



Uwaga !!!


Basen "Laguna" przy Zespole Szkół nr 26 wprowadza bilety rodzinne (minimum 3 osoby w tym jedno dziecko).
Korzystając z tej formy wejść na basen można w soboty od godziny 15.00 do 22.00 i niedziela 8.00 - 22.00.
Bilet w cenie:
dorośli - 6 zł
dzieci - 3 zł

Zapraszamy



Komunikat!!!



Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 60 zaprasza rodziców przyszłych pierwszoklasistów
na zebranie dnia 6.05.2015 r o godzinie 17.00


Komunikat!!!



Wpłat na obiady za miesiąc maj w kwocie 60 zł dokonywać należy
do 13 maja 2015 r.
Nr konta PEKAO S.A
84 1240 6452 1111 0010 4802 9547
Dokonując wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę i numer obiadowy.

Telefon do Pani Intendent 52-339-22-58



Komunikat!!!



KOLEJNY SUKCES POLONISTYCZNY!!!


Dnia 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 20 odbyło się rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Literackiego „Książka najwierniejszym towarzyszem w podróży życia” - XI edycja "Mądrość ukryta w tajemnicy - poszukujemy dobra, miłości i piękna razem z baśniowymi bohaterami powieści Doroty Terakowskiej".
Miło nam poinformować, że I MIEJSCE w tym konkursie zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie:
LENA CIESIELSKA i ELLEN KUŹMA

Zmagania konkursowe polegały na:
- rozwiązaniu testu ze znajomości książek D. Terakowskiej "Władca Lewawu" i "Córka Czarownic",
- nakręceniu filmu na temat "Mądrość ukryta w tajemnicy - poszukujemy dobra, miłości i piękna"
- wykonaniu ilustrowanego słownika frazeologicznego

SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Komunikat!!!



WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM


W listopadzie rozpoczął się ogólnopolski konkurs czytelniczy dla szkół podstawowych „Wielka Liga Czytelników”. Wzięło w nim udział 39 uczestników klas 2 i 3. Uczniowie do 14 marca 2015r. czytali książki z listy lektur, wypełniali testy i oddawali je p. A. Jarockiej oraz p. M. Wiśniewskiej. Punkty z kolejnych testów sumowały się. Trzech uczniów z najwyższą liczbą zdobytych punktów dostało się do półfinału, który odbył się 10 kwietnia 2015r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy. Byli to:
Natalia Ostafin z klasy 3c,
Robert Stróż z klasy 3e
Szymon Osiński z klasy 3a.
Półfinały odbyły się w 46 miejscowościach. Uczniowie naszej szkoły w drużynowym półfinale zdobyli 108 punktów na 110 możliwych do zdobycia. Tym samym zakwalifikowali się jako jedna z 9 drużyn z całej Polski do turnieju finałowego który miał miejsce 25 kwietnia 2015r. w Katowicach. Szymon Osiński i Robert Stróż wykazali się doskonałą znajomością książki Kazimierza Szymeczko „Zemsta budzika” i zajęli w finale II miejsce!

Robertowi i Szymonowi GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Galeria zdjęć


Plakat konkursu

Mistrzostwa Bydgoszczy Warcaby Stupolowe



Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach Stupolowych

Drużynowo

I miejsce SP 60 w kategorii chłopców
I miejsce SP 60 w kategorii dziewczynek

Indywidualnie

Chłopcy

I miejsce Mateusz Marciniak (do lat 13)
I miejsce Kacper Skaliński (do lat 11)
I miejsce Maksym Piekarski (do lat 9)
I miejsce Miłosz Wolf (do lat 7)
II miejsce Konrad Gruszczyński (do lat 11)
II miejsce Arek Chruszczewski (do lat 9)
III miejsce Michał Kozłowski (do lat 11)

Dziewczynki

I miejsce Wiktoria Mordak (do lat 13)
I miejsce Julia Rydyńska (do lat 9)
III miejsce Magda Struck (do lat 13)
III miejsce Sara Flis (do lat 11)

dla klas szóstych!!!



Od roku szkolnego 2015/2016 w Bydgoszczy obowiązuje system elektronicznej rekrutacji do wszystkich gimnazjów w mieście.
Od 27.04 kandydaci mogą zapoznać się z ofertami szkół i zgłaszać swoje kandydatury do wybranych gimnazjów pod adresem


Nabór do gimnazjum - klasy szóste

Komunikat!!!

Wielki sukces uczennic naszej szkoły!


W XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej nagrodzone zostały uczennice naszej szkoły:

- Ellen Kuźma - laureatka
- Lena Ciesielska - wyróżnienie

Sukces jest tym większy, że wiersze dziewcząt wybrane zostały spośród 6138 zestawów wierszy przez komisję złożoną z literaturoznawców, poetów, pisarzy, nauczycieli pod przewodnictwem p. Wandy Chotomskiej.

Gratulujemy!!!

Bezpieczne Wakacje

Ostatnio dodane zdjęcia






Programy - Siatkówka

PROJEKT UNIJNY

Wygenerowano w sekund: 0.10
7,721,302 Unikalnych wizyt